Pokaż gdzie czytasz Blogera? (książka Kominka)

Dzisiaj w końcu dorwałam papierową wersję książki, o której głośno jest w blogosferze od dobrych paru dni, czyli BLOGER Tomka Tomczyka zwanego Kominkiem. Dorwałam i jako rasowy bloger nie mający nic innego do roboty o 9.00 rano, popedałowałam sobie na rowerze nad Kanał Żerański, aby podczas chwilowej przerwy do niej zerknąć. Po znalezieniu przyjemnego miejsca, zsiadłam z roweru, usiadłam na ławce i zatopiłam w lekturze.

Muszę przyznać, że gdyby obowiązki domowe mnie nie goniły, to pewnie tak bym została przez wiele godzin , aż do skończenia książki, która okazała się ciekawsza niż się spodziewałam ;), a spodziewałam się zwykłego poradnika. Bloger nie jest zwykłym poradnikiem  – jest poradnikiem zabawnym. Muszę przyznać, że jest to niezwykle przyjemne powiązanie i dałabym się posiekać za to, żeby wszelkie podręczniki/poradniki pisane były tak lekko, zabawnie, a jednocześnie treściwie i sensownie.

Podczas tej chwili zaczytania, pomiędzy jednym akapitem, a drugim, wpadł mi do głowy pomysł na konkurs. Ponieważ wiem, że Kominek sprzedał wiele książek i wiem, że osoby mające książkę Kominka tutaj zaglądają – postanowiłam, że osoba, która pokaże, gdzie czyta Blogera – otrzyma ode mnie maseczkę Last Minute 🙂 Trochę nie wiem czego się po Was spodziewać (a nuż trafią tu wszyscy czytelnicy Blogera i z hukiem zbankrutuję? :D), więc ustalam limit 10 maseczek – dla pierwszych 10 osób.

Zdjęcia (powinna być widoczna Twoja twarz) proszę przesyłać na adres: dudzinka (małpka) hot.pl 
Pamiętajcie też, że 1 osoba = 1 zdjęcie 🙂 Wszystkie zdjęcia, które podeślecie znajdą się w tym poście 🙂

Konkurs niech będzie uczczeniem pojawienia się mojej skromnej osoby w tejże publikacji, co bardzo mnie cieszy biorąc pod uwagę słowa Kominka poniżej 😉

Wybaczcie brak makijażu – na rower się nie maluję 😉

Wiecie co? Jestem w tak dobrym humorze, że dorzucam jeszcze do puli nagród damski, srebrny zegarek dla osoby, której zdjęcie będzie najbardziej kreatywne! A co! Niech ma! 😉

————————-

Oto zdjęcia Czytelników Kominka czytających Blogera tegoż 🙂

5 thoughts on “Pokaż gdzie czytasz Blogera? (książka Kominka)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *