Doceniajmy wolne dni :)

Sobota, dzień wolny. Mmmmmmm… Nie doceni wolnych dni ten, kto nie pracuje. A przyjemnie jest je doceniać. Wstaję sobie z taką rozkoszą poczucia wolności. Nawet bardziej mi się chce coś zrobić w domu, choć nie jest to jednoznaczne z tym, że coś w nim robię 😉 Mam wolną chwilę i mogę ją przeznaczyć na cokolwiek zechcę. Nareszcie doceniam wolne chwile. Gdy się ma ich nadmiar – powszednieją.

Właśnie minęły dwa miesiące mojej nowej pracy. Wystarczająco dużo by móc się wdrożyć (łatwo nie było), zaprzyjaźnić się z nią i pokochać, a jest co kochać 😉 Pracuję w Ann Marié Lov i sprawia mi to dużo frajdy. Jedynym minusem mojej obecnej sytuacji są dojazdy – wybiegam z domu ok. 9.00 i wracam nieraz 12 godzin później. Nie narzekam jednak za bardzo – do wszystkiego można przywyknąć, a czas podróży zawsze sobie okraszam muzyką i myślami. (niestety nie cierpię czytać w podróży).

Jako, że nie byłabym sobą gdybym co jakiś czas się czymś nie zachwyciła i nie napisała o tym – niebawem pojawi się tutaj kilka testów. Nie bójcie się – nie będę testowała wibratorów 😉 Jest jednak kilka produktów, które mnie osobiście zachwyciło i warto o nich napisać coś więcej. Na szczególnie dużą uwagę zasługują kulki gejszy. Nie zdradzę teraz nic więcej, choć dużo mnie to kosztuje, ale byłam zaskoczona tym, co się o nich dowiedziałam. Na razie testuję je dzielnie i czekam na efekty 🙂

Mmmmm. Sobota. Jak miło… Idę sobie nic nie porobić 😉 To takie milusie…

W drodze do pracy 😉

4 thoughts on “Doceniajmy wolne dni :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *